Rihanna

Hľadáte nezvyčajné a jedinečné vône, ktoré podčiarknu váš osobitý štýl? Chcete vyčnievať z davu, ale zároveň chcete zdôrazniť svoju triedu a ženskosť? Potom vyskúšajte jednu z originálnych vôní svetoznámej speváčky Rihanny a zistite, aké nezvyčajné sú jej charakteristické vône!

Rihanna - značka

Rihanna je svetoznáma speváčka, ktorá začala svoju kariéru v roku 2005. Odvtedy nepoľavila a jej kariéra neustále stúpa. Každý jej ďalší album sa umiestňuje na vrchole všetkých rebríčkov a početné spolupráce, ktoré podstupuje, sa ukazujú ako úspešné. Mimo hudobného priemyslu sa v súčasnosti venuje mnohým charitatívnym aktivitám a rozširuje krídla svojej kozmetickej značky.

Rihanna si pestuje imidž silnej, nezávislej ženy, ktorá zároveň zdôrazňuje svoju osobnosť a ženskosť. Vo svojich vyjadreniach opakovane zdôrazňuje, že výrobky podpísané jej menom majú vyhovovať každej žene a zdôrazňovať jej prirodzené predispozície.

Rihanna - dámsky parfum

V roku 2011 vydala svoj prvý podpísaný parfém. Rihannine vône sú zároveň romantické a ženské, ale obsahujú znepokojivé a búrlivé tóny, čo dokonale odráža umelkyninu tvorbu. Základ často tvoria zložky ako ruža, jazmín alebo vanilka, ktoré sú však rozbité citrónom, semišom, slivkou, pačuli alebo pižmom. Táto kombinácia zaručuje netradičný účinok, ktorý očarí každého naokolo.

Parfém Rihanna je navrhnutý tak, aby uvoľnil temnejšiu povahu každej ženy. Sú ideálne na každodenné nosenie na ozvláštnenie vzhľadu, ale aj na večerné príležitosti, ako je rande alebo večera, kde dodajú extra zmyselnosť a charakter.

Ktorý parfém si vybrať?

Keď stojíme pred výberom parfumu, musíme zvážiť, aké vlastnosti chceme na sebe zdôrazniť. Ak sme jemné ženy, oplatí sa staviť na kvetinové kompozície, ktoré zdôraznia našu jemnosť. Ak však chceme zvýrazniť svoj charakter a dodať si sebavedomie, oplatí sa poobzerať po nezvyčajnej kombinácii, ktorá nás zahalí jedinečnou vôňou a zaujme okolie. Parfém Rihanna je práve takouto kompozíciou. Vytvorená pre ženy, ktoré chcú zároveň zdôrazniť svoju ženskosť a jedinečný, nenapodobiteľný charakter. Už ste videli francúzsky dámsky parfém?

Používatelia internetu tiež hľadali: Parfum by rihanna, parfum by rihanna, parfum by rihanna, parfum by rihanna, parfum by rihanna cena, parfum by rihanna black, parfum by rihanna, parfum by rihanna, parfum by rihanna, parfum by rihanna, parfum by rihanna rebelle, parfum by rihanna, parfum by rihanna cena, parfum by rihanna black, parfum by rihanna rogue, rebelle fleur, rebelle rihanna cena, rihanna ford, parfém rihanna, parfém rihanna, parfém rihanna black, parfém rihanna rebelle fleur, parfém rihanna rebelle fleur recenzie, rihanna rogue cena, rogue by rihanna cena, parfémy rihanna, rihanna edp, rihanna recenzie, rihanna, calvin klein rihanna, rihanna od.