Liehoviny v tvare pazúrov

Zdá sa, že fľaše sú len obalom pre vôňu, že nie sú vôbec relevantné. To však nie je pravda. Už v staroveku sa veľká pozornosť venovala nádobám, v ktorých sa skladovali aromatické látky. Počas renesancie boli vytvorené nádherné fľaše z fúkaného skla, pre ktoré boli Benátky známe a ktoré boli samy osebe považované za umelecké dielo.

Dámsky parfum v tvare pazúry

Vo svete parfumov je bezpochyby najdôležitejšia samotná vôňa-to je nepochybné. Niekedy je pre niektorých dôležité, ktorá značka stojí za touto kompozíciou, aká história sprevádzala jej vznik alebo čo bolo hlavným zdrojom inšpirácie pre parfuméra pri príprave zložiek tejto vône.

Existuje však ďalší dodatočný bod, ktorého vplyv si málokto myslí, a v skutočnosti má veľký význam pri výbere parfumu. O čom to je? Samozrejme, o tvaroch fliaš, v ktorých sú zapečatené naše obľúbené parfumy.

V súčasnosti sa značky parfumov snažia zabezpečiť, aby fľaše dokonale odrážali charakter a atmosféru parfumov. Niekedy však značky urobia ďalší krok vpred a práve samotná fľaša a reklamná kampaň vzbudzujú najväčší záujem a vyvolávajú o nich diskusie. Skvelým príkladom by tu bol parfum v tvare pazúry. Svojím dizajnom pripomínajú mužský pazúr, pripomínajúci dravú povahu ženy, ktorá sa na prvý pohľad zdá byť nevinná.

Naomi Campbell Naomi Campbell

Zmyselná a tajomná vôňa, ktorá odráža hypnotickú silu ženskej príťažlivosti. Toto je parfumovaná voda Naomi Campbell v tvare pazúrov Naomi Campbell, ktorá kombinuje jemnú sladkosť a intenzívne tóny, ktoré hýbu zmyslami. Je to vôňa, ktorá vám pomôže zdôrazniť vašu zvodnú ženskosť, je zmyselná a umožní vám ukázať svoju emocionálnu a vášnivú stránku.

Mimoriadne bohatý prvý akord aromatickej kompozície vás zaujme predovšetkým intenzívnou arómou čínskeho anízu a ohnivej červenej papriky. Potom pocítite ovocno-kvetinovú sladkosť srdca vône, ktorej dominuje vôňa kaktusového kvetu. Kompozíciu doplní zmyselný základ, v ktorom sa do popredia dostane santalové drevo a ušľachtilý jantár spolu so sladkou notou vanilky. Tieto intenzívne drevené akordy s vami zostanú najdlhšie.

Parfumovaná voda Naomi Campbell je prvou vôňou podpísanou pod menom svetoznámej anglickej modelky. Vytvorila ju Ursula Vandelová a začala sa v roku 1999 a získala obrovskú popularitu. Toto je odrazom charakteru Naomi, zdôrazňujúc inšpiratívnu, provokatívnu, ale zmyselnú ženskosť modelu. To zahŕňa fľašu v tvare pazúry a zvodnú vôňu.

Používatelia internetu tiež hľadali: náhradné, Analógové, parfumy s pazúrmi.