Parfém v tvare srdca

Zdá sa, že fľaše sú len obalom pre vôňu, že nie sú vôbec relevantné. To však nie je pravda. Už v staroveku sa veľká pozornosť venovala nádobám, v ktorých sa skladovali aromatické látky. Počas renesancie boli vytvorené nádherné fľaše z fúkaného skla, pre ktoré boli Benátky známe a ktoré boli samy osebe považované za umelecké dielo.

Parfumy pre ženy v srdci

Vo svete parfumov je bezpochyby najdôležitejšia samotná vôňa-to je nepochybné. Niekedy je pre niektorých dôležité, ktorá značka stojí za touto kompozíciou, aká história sprevádzala jej vznik alebo čo bolo hlavným zdrojom inšpirácie pre parfuméra pri príprave zložiek tejto vône.

Existuje však ďalší dodatočný bod, ktorého vplyv si málokto myslí, a v skutočnosti má veľký význam pri výbere parfumu. O čom to je? Samozrejme, o tvaroch fliaš, v ktorých sú zapečatené naše obľúbené parfumy.

V súčasnosti sa značky parfumov snažia zabezpečiť, aby fľaše dokonale odrážali charakter a atmosféru parfumov. Niekedy však značky urobia ďalší krok vpred a práve samotná fľaša a reklamná kampaň vzbudzujú najväčší záujem a vyvolávajú o nich diskusie. Skvelým príkladom by tu mohol byť parfum v tvare srdca, ktorý je známy tým, že pripomína jeden z najznámejších symbolov lásky. To ich robí romantickými, vášnivými a vášnivými. A aké sú tieto vône?

DKNY My NY

Cítite atmosféru veľkého mesta uprostred leta. Dámska parfumovaná voda v tvare srdca DKNY My NY a jej ovocné, jemne sladké tóny s nádychom pikantnosti vás zavedú do rušných ulíc New Yorku. Je to ideálna vôňa pre modernú, ale jemnú ženu, ktorá chce zdôrazniť svoju jemnú povahu.

Originálna fľaša v tvare srdca symbolizuje Centrum mesta, kombinuje sofistikovanosť a modernosť. Úplne prvé akordy kompozície vás zaujmú kombináciou intenzívne zelenej arómy galbanum s nádychom korenia ružového korenia a sladkosti šťavnatých malín. Neobvyklý charakter vône vytvára kvetinové srdce, v ktorom kvitnú intenzívne ženské akordy opojného jazmínu, koreňa kosatca a frézie. Hĺbka vône vás očarí sladkosťou pižma a vanilky, ktorá je perfektne kombinovaná s ušľachtilými tónmi jantáru a pačuli.

Diesel Loverdose Tattoo

Očarujte mužov láskou. Dámska parfumovaná voda Diesel Loverdose v tvare srdca je ohromujúci, kvetinový a korenistý kokteil, ktorému nikto neodolá. Jednou z jeho zložiek je zložka, ktorá stimuluje časť mozgu zodpovednú za túžbu. S týmito zbraňami však zaobchádzajte opatrne-kto sa poddá, vzdá sa navždy.

Fľaša vône Diesel Loverdose vo zvodnom fialovom odtieni pripomína diamant v tvare srdca, popretkávaný šípkou, a tak dokonale potvrdzuje históriu tejto zmyselnej vône.

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, diesel loverdose Tattoo parfum, DKNY Heart.