Lanvin

Hľadáte jedinečné a očarujúce dámske parfumy? Lanvin je možno spoločnosť, ktorá si ukradne vaše srdce a stane sa vaším obľúbeným výrobcom dámskych vôní. Pre ktoré ženy bude táto francúzska značka fungovať? Aké sú vlastnosti parfémov Lanvin?

Lanvin - spoločnosť

Lanvin je francúzska značka s dlhoročnou tradíciou, ktorá bola založená v roku 1889. Matkou podniku je Jeanne Lanvin, talentovaná 23-ročná Francúzka, ktorá začala svoje dobrodružstvo vo svete módy s nenápadným butikom s klobúkmi. Časom sa jej malý podnik rozrástol na obrovský podnik, ktorý navrhoval oblečenie pre bohatú spoločnosť.

Napriek tomu, že mladá Jeanne Lanvinová sa živo zaujímala o módu, nikto nečakal, že podnik, ktorý založila, bude mať taký veľkolepý úspech. V roku 1924 sa značka Lanvin otvorila aj tvorbe parfumov. Podobne ako oblečenie, aj parfémové kompozície museli byť prepracované do najmenších detailov. Museli byť samy osebe umeleckým dielom, pretože snom tvorkyne bolo vytvoriť vôňu, ktorá by bola majstrovským dielom.

Lanvin - dámsky parfum

Otcom dámskeho parfumu Lanvin Arpege sú renomovaní parfuméri Andre Fraysse a Paul Vacher. Spojili viac ako tucet vonných tónov, čím vznikol kvetinový parfém pre ženy. Vôňa mala aj vhodné prostredie, dbalo sa na každý detail, napríklad na čierny okrúhly flakón a vyryté logo, zobrazujúce matku a dcéru.

Popularita dámskeho parfumu Arpege rástla, až sa značka rozhodla vytvoriť celú kolekciu. Kolekcia Arpege sú vône určené pre ženy, ktoré majú rady kvetinové kompozície.

Značka s takouto dlhou tradíciou parfémov má však v ponuke aj ďalšie vône - radostný parfém Marry Me! (hit mladých žien), vodnú vôňu Lanvin Oxygene alebo sladkú Lanvin Me.

Ktorý parfém si vybrať?

Ak si chcete vôňu užívať čo najdlhšie, vyberte si dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež mimoriadne vhodné pre osobnosť ženy, zvýrazňovať jej silné stránky a dopĺňať jej celkový štýl.

Parfémy Lanvin zaručujú dlhú životnosť a umožňujú každej žene objaviť svoju nezávislosť a zmyselnosť. Parfémy Lanvin sú ideálne na večerné nosenie a odvážne outfity, ale zvýraznia aj bežné denné oblečenie.

Značka Lanvin sa vyznačuje nezvyčajným prístupom k detailom a vlastnou triedou. Také sú aj vône Lanvin, ktoré si získali kultový status a stali sa rešpektovanou značkou v parfumérskom priemysle. Získali si dôveru miliónov sebavedomých žien, ktoré si nevedia predstaviť svoju zbierku bez nadčasových a ženských parfémov Lanvin.  Už ste videli francúzske dámske parfumy?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, jeanne lanvin cena, jeanne lanvin parfém cena, lanvin parfém, lanvin parfém pre ženy, lanvin parfém pre mužov, lanvin parfém pre ženy, lanvin jeanne parfém, lanvin arpege parfém.