Thierry Mugler

Pánsky parfém Thierry Mugler je návrhom pre odvážnych mužov, ktorí radi búrajú stereotypy. Vďaka netradičným kombináciám vôní sú výbornou voľbou pre mužov, ktorí radi vyčnievajú v dave.

Thierry Mugler - spoločnosť

Manfred Thierry Mugler je francúzsky módny návrhár, ktorý začal svoju kariéru v roku 1973 kolekciou šiat Cafe de Paris. Mnohí ho považujú za vizionára, ktorý búra stereotypy a posúva módu na úplne novú úroveň. Je to výrazná a kontrastná postava, ktorá uvádza nezvyčajné kompozície, na ktoré sa bude dlho spomínať.

Thierry Mugler - parfémy pre mužov

V roku 1992 bol uvedený na trh prvý parfum od Thierry Muglera. Zameral sa na spojenie vône čokolády so sladkými vonnými tónmi, výsledkom čoho bol jedinečný a neprehliadnuteľný produkt, ktorý si rýchlo získal srdcia zákazníkov. Po prvom úspechu nezaspal na vavrínoch, ale neustále experimentoval a jeho vône boli čoraz jedinečnejšie. Ďalšie vône Thierry Muglera na trhu vôní jednoznačne vynikali. V roku 1996, po úspechu Mugler Alien, bola uvedená na trh neprehliadnuteľná verzia pánskej vône Thierry Mugler A Men. Bola to kombinácia obklopujúcich tónov karamelu a čokolády s kontrastnými, silnými akordmi tónov pačuli, praženej kávy a kovovej mäty. Rýchlo sa ukázalo, že takáto jedinečná kombinácia búra všetky stereotypy a hodí sa k obrazu elegantného muža.

Pánske parfémy Thierry Mugler sú stvorené pre mužov, ktorí chcú okolo seba šíriť auru elegancie a sebavedomia. Dobre sa v nej budú cítiť muži plní kontrastov – citliví a silní zároveň, plní tajomstiev a rozporov. Okrem neprehliadnuteľných vonných kompozícií potešia oko aj samotné flakóny a ozdobia každý pánsky toaletný stolík.

Aký parfém si vybrať?

Pri výbere parfumov by sme mali venovať pozornosť tomu, ktoré vonné tóny nám najviac vyhovujú. Stojí za to experimentovať, snažiť sa nájsť svoje jedinečné zloženie a dokonca zvoliť kombinácie, ktoré sa na prvý pohľad vôbec nezhodujú. Jednou z takýchto možností môžu byť parfumy Thierry Mugler, ktoré sú plné netradičných kombinácií vôní, čo dáva nezrejmý, no prekvapivý efekt. Hodia sa nielen na večerné príležitosti, kedy chce muž okolo seba šíriť auru tajomna, ale aj denne intrigovať v bežných situáciách. Prezerali ste si kategóriu francúzskych vôní pre mužov?