Valentino

Hľadáte vzácny a očarujúci dámsky parfém? Valentino je spoločnosť venovaná ženám, ktoré milujú luxus a francúzsku eleganciu. Ktovie, možno vás uchvátia dámske parfumy Valentino? Ktorým ženám odporúčame túto taliansku kolekciu vôní? Čo odlišuje parfémy Valentino?

Valentino- značka

Valentino Uomo, Valentino Donna a Valentina sú len niektoré z fliaš z módneho domu Valentino. Do histórie sa zapísali ako talianske parfumy, ktoré sú dokonalé v každom smere, ktoré vás dobre naladia, zvýšia sebavedomie a atraktivitu. A všetko to začalo módou, ktorú navrhol otec značky – Valentino Garavani.

Valentino Garavani bol fascinovaný módou už od malička. Ako chlapec pomáhal miestnemu módnemu návrhárovi, učil sa remeselnej zručnosti a precíznosti. Svoje profesionálne dobrodružstvo začal vo veku 17 rokov, keď navštevoval École des Beaux-Arts, prestížnu parížsku školu. Po návrate do Talianska v 60. rokoch si mladý Valentino so svojimi rodičmi otvoril vlastný módny dom. Valentino Garavani vždy tvrdil, že má vlastnú predstavu o ženskosti a že jeho oblečenie dokáže urobiť ženy krásnymi. Pre veľmi ženské kreácie k nemu prišli také známe osobnosti ako princezná Diana, Elizabeth Taylor či manželka prezidenta Spojených štátov amerických Jaqueline Kennedy.

Valentino - pánske parfémy

Valentino rád prekvapuje, a preto je každá vôňa od tohto výrobcu originálna a má svoj vlastný charakter. Silná a mužná vôňa už na prvý pohľad je Toaletná voda Valentino Uomo, ktorá rozmaznáva pánsku eleganciu. Vôňa Valentino Uomo bola uvedená na trh v roku 2014 a jej flakón je inšpirovaný rímskou architektúrou, ktorá je charakteristickým znakom Valentino Couture.

Parfumovaná voda Valentino Born In Roma Uomo pre mužov prináša okamžitý nával energie na zmyslovej úrovni. Jeho vôňa podnecuje motiváciu, ktorá vám pomôže ľahko dosiahnuť vaše ciele. Parfumovaná voda Valentino Uomo Noir Absolu vás naopak zahalí do elegantného závoja svojej vône a podčiarkne vašu romantickú osobnosť.

Aký parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užili čo najdlhšie, mali by ste si vybrať dlhotrvajúce parfumy so správne pripravenými kompozíciami. Navyše nezabúdajte, že na večerné oslavy a špeciálne príležitosti sa budú hodiť ťažšie a výraznejšie vône. Pre bežné situácie je určite lepšie voliť jemnejšie a jemnejšie vône.

Parfémy Valentino sú mimoriadne luxusné kompozície, ktoré zdôrazňujú výrazné črty mužskej osobnosti. Vďaka tomu každý muž prejaví svoj prirodzený šarm a charizmu. Pánske parfémy Valentino skvele doladia elegantné obleky, ale zdôraznia aj ležérne outfity.

Spoločnosť sa vyznačuje vášňou pre dokonalosť a vysokokvalitné produkty. To sú charakteristiky pánskych vôní Valentino, ktoré si na svetovom trhu s parfémami našli milióny obdivovateľov. Získali si rešpekt a dôveru veľkej skupiny mužov, ktorí si vyberajú luxusné a elegantné vône od Valentina. Odporúčame aj kategóriu Francúzske parfémy pre mužov.

Používatelia internetu tiež hľadali: náhrada, ekvivalent, valentino parfum, valentino parfum, valentino parfum, valentino parfum, valentino parfum pre mužov, valentino parfum, valentino parfum pre ženy, valentino parfum pre mužov, valentino parfum valentina, valentino parfum, valentino parfum, valentino parfém pre ženy, valentino pánsky parfém, valentino parfém valentino, valentino vôňa, valentino vôňa, parfum zo Spojených štátov amerických.