Kylie Minogue

Kylie Minogue je medzinárodne uznávaná speváčka a herečka. Dodnes má verných fanúšikov, ktorí so zatajeným dychom sledujú jej kariéru. Na vrchol slávy sa dostala vďaka svojmu talentu, kráse, tvrdej práci a odhodlaniu. Pomerne úspešné boli aj jej kolekcie parfumov.

Kylie Minogue - spoločnosť

Kylie Minogue je pôvodom Austrálčanka. Cez deň pracuje ako herečka a speváčka, ale bežne sa angažuje aj v rôznych charitatívnych organizáciách. Kylie Minogue začala svoje herecké dobrodružstvo už ako dieťa. Úspešne si zahrala jednu z postáv v televíznej telenovele Neighbours.

Prvé vážne spevácke kroky podnikla v roku 1987. Singel "The Locomotion" sa dostal na vrchol austrálskej hitparády. Celý album bol pomerne úspešný aj v Ázii, Veľkej Británii, Kanade a USA. Môže sa pochváliť spoluprácou s uznávanými hudobníkmi, ako je napríklad Nick Cave.

Speváčka a herečka úspešne vydáva aj ďalšie vône, ktoré si získavajú fanúšikov a predávajú sa v obrovských množstvách po celom svete. Jej prvá vôňa Darling bola uvedená na trh v roku 2006.

Kylie Minogue - dámsky parfum

Dámsky parfém Kylie Minogue je určený pre dámy, ktoré milujú život, sú očarujúce a veľmi ženské. To sú vlastnosti, ktoré odlišujú vône tejto hviezdy od ostatných na trhu. Okolo každej nositeľky vytvárajú jedinečnú auru. Každá z jej vôní má silný charakter a pevnosť.

Jednou z jej najkrajších vôní, ktorú obzvlášť odporúčame, je Kylie Minogue - Showtime. Kompozícia patrí do skupiny kvetinovo-ovocných.

Vrchné tóny: čierne ríbezle a jahody

Srdcové tóny: frézia, sladké drievko, kvet bazy, tahitská gardénia a ruža

Základné tóny: brazílske ružové drevo, biele pižmo a pralinka

Kylie Minogue - ktorý parfém si vybrať?

Dámske parfémy Kylie Minogue zaručene vydržia. Tieto vône umožnia každej žene objaviť svoje sebavedomie a charizmu. Dokonale sa budú hodiť aj k večerným outfitom, zatiaľ čo o niečo jemnejšie vône podčiarknu aj každodenný štýl. Už ste videli francúzske dámske parfémy?

Ak sa chcete tešiť z výnimočne dlhotrvajúceho parfumu, musíte používať taký, ktorý zložili profesionáli. Len tak máte zaručené, že budú mať výnimočnú vôňu aj vysokú výdrž. Nezabudnite tiež, že by mali ladiť s vašou osobnosťou. Takto dámsky parfém Kylie Monigue podčiarkne krásu každého štýlu!

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, parfém kylie minogue, kaily minogue.