Lolita Lempicka

Hľadáte originálne a éterické dámske parfémy? Lolita Lempicka vám možno ukradne srdce a stane sa obľúbeným výrobcom dámskych vôní. Pre ktoré ženy bude táto francúzska značka fungovať najlepšie? Aké sú vlastnosti parfémov Lolita Lempicka?

Lolita Lempicka - spoločnosť

Kto bola Lolita Lempicka? Je to fiktívna postava, ktorú vytvorila Josiane Maryse Pivida pre parížsky módny dom. Spoločnosť spočiatku vyrábala oblečenie, ale časom sa stala plnohodnotnou veľmocou v parfumérskom priemysle. Charakteristickým znakom, ktorý prispieva k originalite francúzskej značky, je jej neustále pozývanie do sveta rozprávok, a to tak z hľadiska dizajnu, ako aj vôní.

Lolita Lempicka je spojením fiktívnej hrdinky románu "Lolita" a poľskej maliarky. "Lolita" a poľskej maliarky Tamary Lempickej, ktorá žila v Paríži. Tvorba tohto parížskeho módneho domu už v 70. rokoch 20. storočia predbehla svoju dobu, keď sa návrhári hrali s módou tak, že opätovne použili oblečenie z druhej ruky. Návrhy evokovali romantický svet rozprávok, princezien, rytierov a kúziel.

Vďaka úžasným parfémom Lolita Lempicka sa spoločnosť v súčasnosti spája najmä s parfumérskym priemyslom, pričom jemné flakóny vzbudzujú záujem aj dnes.

Lolita Lempicka - dámske parfumy

Dámske parfémy Lolita Lempicka sú zväčša kompozíciami sladkého ovocia, vanilky, sladkého drievka a praliniek. Sú to vône pre zvodné, jemné a sebavedomé ženy. Všetky dámy, ktoré majú rady sladké vône a rady zvádzajú, budú nadšené kolekciou parfémov Lolita Lempicka.

Sladká kompozícia Lolita Lempicka v charakteristickom flakóne v tvare zeleného jablka sa dočkala niekoľkých verzií vôní. Chutné tóny sa stali súčasťou aj ďalších dámskych parfémov - napríklad L de Lolita Lempicka.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste sa z vône tešili čo najdlhšie, mali by ste si vyberať dlhotrvajúce parfumy s vhodne zvoleným zložením. Mali by byť tiež dobre zladené s osobnosťou ženy, aby zdôraznili jej silné stránky a doplnili jej celkový štýl.

Parfém Lolita Lempicka je zárukou sladkosti a zvodných tónov, ktoré umožnia každej žene objaviť v sebe zvodkyňu, romantičku a dokonca rozprávkovú princeznú. Dokonale sa budú hodiť k elegantným rozprávkovým večerným outfitom a zároveň podčiarknu originálne denné oblečenie.

Značku Lolita Lempicka charakterizuje túžba vyzdvihnúť krásu a preniesť sa do čarovného sveta rozprávok. Také sú aj vône Lolita Lempicka, ktoré si získali popularitu a stali sa uznávanou parfumérskou spoločnosťou na celom svete. Získali si dôveru miliónov romantických žien, ktoré si nevedia predstaviť svoju zbierku bez zmyselných parfémov Lolita Lempicka. Už ste videli francúzske dámske parfumy?

Používatelia internetu hľadali aj: replacement, candy perfume, lempicka perfume, loilita lempicka, loita lempicka, lplita lempicka, nina lempicka, tamara lempicka perfume.