Ralph Lauren

Hľadáte elegantný parfém, ktorý doplní váš každodenný imidž? Hľadáte špičkový produkt, vďaka ktorému sa budete cítiť výnimočne počas celého dňa bez ohľadu na príležitosť? Pozrite si ponuku vôní Ralph Lauren a zabezpečte si vôňu v súlade s najvyššími štandardmi sveta módy.

Ralph Lauren - spoločnosť

Ralph Lauren sa narodil v roku 1939 v New Yorku v rodine židovských prisťahovalcov. V roku 1967 založil svoju spoločnosť, ktorá spočiatku vyrábala pánske kravaty. Rýchlo otvoril dva butiky s papierenským tovarom. Rýchly úspech značky podnietil návrhára k rozšíreniu pôsobnosti aj na ďalšie položky šatníka. Oblečenie odrážalo preppy štýl, ktorý bol v 70. a 80. rokoch minulého storočia v USA na čele.

Značka čoskoro uviedla na trh niekoľko línií oblečenia, ktoré si rýchlo získali srdcia nielen Američanov, ale aj ľudí v iných častiach sveta. Dnes si oblečenie značky Ralph Lauren veľmi vážia ľudia, ktorí radi kombinujú každodenný ležérny štýl s eleganciou.

Ralph Lauren - dámsky parfum

Dámske parfémy Ralph Lauren sú dispozíciou ideológie značky. Spája sa v nich klasický, elegantný a športový štýl charakteristický pre východné pobrežie USA. Tradičný prístup k americkej kultúre sa tu snúbi so sviežosťou a individualitou, to všetko uzavreté vo flakóne s logom značky.

Hoci sa značka spočiatku zameriavala najmä na pánske vône, rýchlo sa rozšírila o ponuku pre ženy. Dámske parfémy Ralph Lauren sú podobné svojim mužským náprotivkom, ale s nádychom ženskosti a elegancie, ktoré očaria každého. Sú určené pre modernú ženu - mierne extravagantné, ale luxusné, silné a odvážne. Svieže a jedinečné kompozície sú klasikou svetového formátu, ktorú nemožno prejsť ľahostajne.

Ktorý parfém si vybrať?

Ak hľadáte parfum, ktorý je elegantný a zároveň fascinujúci, pozrite si návrhy vôní Ralph Lauren. Tieto jedinečné kombinácie sú vhodné na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Doplnia športový vzhľad, ako aj elegantnejší a klasickejší vzhľad. Dlhotrvajúce parfémy Ralph Lauren sa skvele hodia pre každú ženu. Už ste videli francúzsky dámsky parfém?

Používatelia internetu hľadali aj: Lauren Lauren - francúzske značky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou: ralph lauren, ralph lauren dámsky parfém, ralph lauren dámsky parfém, ralph lauren pánsky parfém, ralph lauren dámsky parfém, ralf lauren dámsky parfém, ralf lauren dámsky parfém, ralf lauren dámsky parfém, ralf lauren dámsky parfém, ralf lauren dámsky parfém, ralph lauren 1 parfém, ralph lauren parfém, ralph lauren parfém, ralph lauren parfém pre ženy, ralph lauren ralph parfém, ralphs, lauren parfém.