Mont blanc

Nie sú tu žiadne produkty

Vyhľadajte, čo hľadáte

Značku Mont Blanc založili v roku 1906 v Hamburgu August Eberstein a Alfred Nehemias. Vo svojich začiatkoch spoločnosť vyrábala len luxusné perá a iné písacie potreby. Dnes Mont Blanc ponúka luxusné perá, kožené výrobky, kufre, hodinky, opasky, ako aj parfumy pre mužov a ženy.

Mont Blanc - spoločnosť

Spoločnosť Mont Blanc vyrába špičkové perá a iné písacie potreby už 100 rokov. Na samom začiatku spoločnosť čelila veľkej kríze. Napriek mnohým problémom a nepriazni osudu značka pracovala na svojich výrobkoch a robila všetko pre to, aby sa presadila v tomto odvetví. Až v 70. rokoch 20. storočia značka stabilizovala svoju pozíciu na domácom aj zahraničnom trhu. Odvtedy sa začali šťastné časy značky Mont Blanc. Značka dobyla svet luxusných výrobkov a je v tejto oblasti neustále úspešná.

Od roku 2001 sa Mont Blanc venuje aj výrobe parfumov. Spočiatku to boli len vône pre mužov. Dnes sa spoločnosť môže pochváliť výnimočnými parfémami pre mužov a ženy.

Mont Blanc - dámsky parfém

Spoločnosť vďačí za svoj názov najvyššiemu horskému vrcholu v Európe. Názov má symbolizovať poslanie značky a jej prístup k tvorbe výrobkov. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom perá, doplnky a parfumy najvyššej kvality pre mužov a ženy. Vône, rovnako ako ostatné výrobky značky, vás majú vyniesť do výšin. Ak chcete byť sebavedomá, odvážna a nezávislá, vyskúšajte dámske parfémy Mont Blanc! Pomôžu vám objaviť všetky tieto vlastnosti v sebe, ako aj vašu jedinečnú osobnosť.

Všetky vône Mont Blanc sú určené zmyselným a elegantným ženám. Dámske parfémy Mont Blanc predstavujú rozmanitú skupinu výnimočných výrobkov. Každá žena sa v nich bude cítiť jedinečne a príťažlivo. Ak oceňujete klasické a ušľachtilé výrobky, určite by ste mali siahnuť po parfume od tejto značky.

Mont Blanc - ktorý parfém si vybrať?

Dámske parfémy Mont Blanc sú zárukou trvácnosti. Každá z dámskych vôní bola vytvorená s ohľadom na ženskú krásu a jej jedinečnosť.  Tieto výrobky umožnia každej dáme objaviť svoje sebavedomie a charizmu. Dokonale sa budú hodiť k večerným outfitom, zatiaľ čo o niečo jemnejšie vône podčiarknu aj ležérny styling.

Dámske parfémy Mont Blanc sú jedinečné výrobky, ktoré si zamilujete. Získali si množstvo priaznivcov po celom svete, a to nielen medzi ženami, ale aj medzi mužmi. Nosením vôní tejto značky upútate pozornosť a pozornosť každého vo vašom okolí. Videli ste už nejaké francúzske parfémy?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, Mont Blanc parfém pre ženy.