Justin Bieber

Justin Bieber je nesporne popová hviezda. Môže sa pochváliť celosvetovou fanúšikovskou základňou. Väčšinou ide o mladých ľudí, ktorí si chcú naplno užívať život a ísť vlastnou kariérnou cestou rovnako ako ich idol. Dámsky parfém Justin Bieber je určený najmä takýmto ženám.

Justin Bieber - spoločnosť

Justin Bieber je kanadský spevák, skladateľ a herec. Spočiatku zverejňoval nahrávky piesní, ktoré spieval, na YouTube. V roku 2008 si jeho materiál všimol Scooter Braun, ktorý s ním chcel začať spolupracovať. V máji 2009 Justin Bieber debutoval singlom "One Time", ktorý propagoval album "My World". Album sa stal platinovým a spevákova popularita rástla rýchlym tempom. Získal American Music Award, Grammy, Brit Awards 2016 a Billboard Music Award. Podobne ako mnohé iné hviezdy šoubiznisu, aj Justin Bieber sa rozhodol využiť svoju popularitu a vytvoriť značkový parfum s vlastným menom. V roku 2011 uzrel svetlo sveta jeho prvý parfém a stal sa skutočným hitom.

Justin Bieber - dámsky parfum

Justin Bieber vytvoril svoj parfum v spolupráci so spoločnosťou Firmenich, ktorá stojí aj za úspechom produktov takých hviezd, ako je Katy Perry. V roku 2011 bol vydaný parfém Someday-Justin Bieber. Vôňa sa spája s jemným, lahodným kokteilom plným mandarínok, lesných plodov a kvetinových prídavkov. Nechýbajú ani tóny pižma a vanilky. Parfém je venovaný ženskému publiku Justina Biebera.

Vôňa sa teší veľkej obľube fanúšikov a na trhu s parfumami zaznamenala veľký úspech. Pozornosť si zaslúži nielen jedinečná vôňa Someday, ale aj flakón parfumu. Lance McGregor navrhol biely sklenený flakón, ktorý je zakončený krásnou zátkou v tvare kvetu. Súčasťou flakónu je aj retiazka s módnymi príveskami. Vôňa aj dizajn balenia parfumu si nepochybne získali srdcia mnohých dospievajúcich dievčat. A čo je najdôležitejšie, záujem o tento výrobok pretrváva dodnes!

Dámsky parfém Justin Bieber - ktorý si vybrať?

Dámsky parfém Justin Bieber v sebe spája krásnu energizujúcu vôňu s výnimočne dlhotrvajúcou vôňou. Takáto kombinácia je možná len vtedy, keď zloženie pripravili profesionáli v parfumérskom priemysle. Oplatí sa vyberať si originálne parfémy skomponované skutočnými majstrami.  Už ste videli francúzske parfémy?

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, parfém Justin Bieber, novinky Justin Bieber, parfém Justin Bieber, parfém Justin Bieber, parfém Justin Bieber, parfém Justin Bieber, dámsky parfém Justin Bieber, parfém Justin Bieber, parfém celebrity 2011, parfém Justin Bieber, parfém Justin Bieber cena, parfém Justin Bieber cena niekedy.