Laura Biagiotti

Nie sú tu žiadne produkty

Vyhľadajte, čo hľadáte

Hľadáte dlhotrvajúci a zmyselný dámsky parfum? Laura Biagiotti vám možno ukradne srdce a stane sa obľúbeným výrobcom dámskych vôní. Pre ktoré ženy bude táto talianska značka fungovať najlepšie? Aké sú vlastnosti parfémov Laura Biagiotti?

Laura Biagiotti - spoločnosť

Parfumy Laura Biagiotti sú spoločnosťou známou po celom svete, a to najmä vďaka talianskej návrhárke, ktorej oblečenie nosia tie najznámejšie celebrity. Laura Biagiotti si svet módy zamilovala vďaka svojej matke, ktorá v detstve viedla krajčírsku dielňu. Do histórie sa zapísala najmä tým, že spopularizovala kašmír, ktorý v tom čase nepatril medzi najobľúbenejšie materiály v módnom priemysle. V roku 1972 sa stala známou ako kráľovná kašmíru, keď svetu predstavila svoju prvú kolekciu.

Vo svete parfumov sa preslávila presne o 10 rokov neskôr, keď bola na trh uvedená jej vôňa Fiori Bianchi. Dodnes vyniká v rebríčkoch obľúbenosti vďaka svojim parfémom pre mužov a ženy, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a precíznosťou.

Laura Biagiotti - dámske parfémy

Dámske parfémy Laura Biagiotti, ako napríklad spomínaný Fiori Bianchi alebo ďalšia obľúbená vôňa Roma, sú plné ľahkosti a sviežosti. Evokujú talianske letné rána alebo horúce a veterné večery. Samozrejme, nájdu sa medzi nimi aj expresívne a zmyselné kompozície, ktoré zdôrazňujú eleganciu a triedu.

Laura Biagiotti chcela, aby sa každá žena cítila žiarivo a ľahko, keď nosí oblečenie, ktoré navrhuje, aj keď používa parfémy, ktoré vyrába.

Ktorý parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užívali čo najdlhšie, je dôležité vybrať si dlhotrvajúce parfumy so správnym zložením. Mali by byť tiež správne zladené s osobnosťou ženy, aby zdôrazňovali jej prednosti a dopĺňali jej celkový styling.

Parfémy Laura Biagiotti sú zárukou ľahkosti a energie, ktorá umožní každej žene objaviť svojho mladého ducha, éterickosť a vnútornú krásu. Dokonale sa bude hodiť k elegantným večerným šatám a zároveň zvýrazní ležérne denné outfity.

Značku Laura Biagiotti charakterizuje túžba vyzdvihnúť krásu a zmyselnosť. Také sú aj vône Laura Biagiotti, ktoré si získali popularitu a stali sa oceňovanými parfémami po celom svete. Získali si dôveru miliónov energických žien, ktoré si nevedia predstaviť svoju zbierku bez zmyselných parfémov Laura Biagiotti. Už ste videli francúzske dámske parfumy?

Používatelia internetu tiež hľadali:  laura biagiotti vôňa, laura biagiotti aqua di roma parfém, laura biagiotti jeans, rímsky dámsky parfém, rímsky dámsky parfém, rímsky pánsky parfém, parfumeria laura pszczyna.