Remy Latour

Plánujete si kúpiť originálny a intenzívny pánsky parfém? Remy Latour je spoločnosť pre skutočného muža, ktorý sa nebojí zašpiniť si ruky tvrdou prácou, pričom skrýva dušu gentlemana a romantika. Podmanivý pánsky parfém Remy Latour uzavretý vo vkusnej plechovke zaujme každého, kto má rád intenzívne a ťažké vône, prelomené citrusmi a orientálnymi akordmi.

Remy Latour - pánsky parfém

Ak niekoho niekedy zaujímalo, ako vonia kombinácia Antaeus a Tobacco Vanille, stačí, aby sa zoznámil s najznámejším produktom značky Remy Latour. Toto je mimoriadne zaujímavá ponuka pre mužov, ktorí hľadajú originálnu a vzácnu vôňu, na ktorú si zapamätá každý, koho stretnú.

Cigarová vôňa Remy Latour, ako aj jej pokračovania - Cigar Black Oud a Cigar Commander sú parfumy pre toho najpravdivejšieho muža. Prvý návrh sa vyznačuje aromaticko-ovocným akordom. Ide o kombináciu bergamotu, citrónu Amalfi, ananásu a hrušky.

Black Oud je intenzívne pižmo, posypané sicílskym citrónom, škoricou a ambrou.

Commander, na druhej strane, je skutočne dymová kompozícia, ktorá kombinuje tón trávy v kombinácii s tabakovými listami, drevom a santalovým drevom.

Aký parfém si vybrať?

Aby ste si vôňu užili čo najdlhšie, mali by ste si vybrať dlhotrvajúce parfumy so správnou kompozíciou vône. Pomôže to zdôrazniť vašu osobnosť, zdôrazniť vaše silné charakterové črty a doplniť váš celkový styling.

Pánsky parfém Remy Latour bol uvedený na trh v roku 1996. Spája v sebe mužnú silu, charizmu, sebavedomie a romantiku. Parfémy Remy Latour budú ideálne na špeciálne príležitosti s jedinečným charakterom. Dodajú vašej osobnosti jedinečné čaro a vďaka nim si vás všimnete. Prezerali ste si kategóriu francúzskych vôní pre mužov?

Spoločnosť sa vyznačuje originalitou a plnou profesionalitou. To je dôvod, prečo sú vône Remy Latour jedny z najunikátnejších vo svete pánskych parfumov. Rešpektuje ich mnoho mužov, ktorí si svoju kolekciu parfumov nevedia predstaviť bez extrémne vyzretých a extravagantných vôní Remy Latour.