Chopard

Hľadáte nezvyčajné a dojímavé dámske parfumy? Chopard je možno spoločnosť, ktorá vám ukradne srdce a stane sa vaším obľúbeným výrobcom dámskych vôní. Pre ktoré ženy bude táto švajčiarska značka fungovať? Aké sú vlastnosti dámskych parfémov Chopard?

Chopard - spoločnosť

Chopard je považovaný za jedného z najobľúbenejších a najuznávanejších výrobcov šperkov na svete. Počiatky tejto švajčiarskej spoločnosti siahajú do roku 1860, keď si talentovaný remeselník Louis-Ulysse Chopard otvoril malý obchod so svojimi výrobkami.

Spoločnosť sa však začala presadzovať na medzinárodnom trhu až o 100 rokov neskôr, keď sa dostala do rúk istého Karla Scheufeleho z Nemecka. Pod jeho vedením začala spoločnosť vyrábať aj kozmetiku, ktorá sa vyznačovala princípom 6 hodnôt Chopard: nezávislosť, kvalita, dokonalosť, kreativita, tradícia, úcta a odvaha.

Dámske parfémy Chopard sa väčšinou vyrábajú v rovnakom zložení: hlavová nóta pochádza z tropického ovocia, srdcová nóta je mimoriadne sladká a pochádza z tých najzmyselnejších voňavých kvetov.

Chopard - dámske parfémy

Dámske parfumy Chopard sú variáciou vôní ovocia, ako je kokos, mango, bergamot, a kvetov, ako je pelargónia, konvalinka a jazmín. Takto zvolené pomery prispievajú k mimoriadne sladkej a zmyselnej vôni, ktorú si zamilovali milióny žien na celom svete.

Flakóny parfémov Chopard dopĺňajú kolekciu šperkov a hodiniek tej istej spoločnosti. Je to zrejmé najmä pri flakónoch, ktoré sú často doplnené brúsenými drahokamami.

Značka Chopard určite zaujme každú ženu, ktorá oceňuje menej známe, ale veľmi kvalitné výrobky a rada prekvapuje nevšednými vôňami. Parfémy Chopard si zamilujú odvážne a elegantné ženy, ktoré sa neboja na seba upozorniť.

Ktorý parfém si vybrať?

Ak si chcete vôňu užívať čo najdlhšie, vyberajte dlhotrvajúce parfémy so správnym zložením. Mali by byť tiež mimoriadne vhodné pre osobnosť ženy, zvýrazňovať jej prednosti a dopĺňať jej celkový štýl.

Parfémy Chopard zaručene vydržia a umožnia každej žene objaviť nadčasovú zmyselnosť a eleganciu. Dokonale sa hodia k večerným a odvážnym štýlom, pričom podčiarknu aj ležérne denné kreácie.

Spoločnosť charakterizuje všestrannosť a trieda sama o sebe. Také sú aj vône Chopard, ktoré si získavajú popularitu a zapisujú sa do povedomia milovníkov jedinečných výrobkov. Získali si rešpekt a dôveru miliónov žien na celom svete, ktoré si svoju zbierku parfémov nevedia predstaviť bez nevšedných vôní Chopard.  Odporúčame nahliadnuť aj do francúzskych parfémov.

Používatelia internetu hľadali aj: náhrada, ekvivalent, Chopard casmir cena, parfém Chopard, parfém Chopard, parfém Chopard pre ženy, Chopard ceny, Chopard.