Paco Rabanne - Lady Million

  121,03 €
  Veľkosť
  • 50ml 121,03 €

  reassuarence-customicon  

  Rýchle a bezpečné nakupovanie

  reassuarence-customicon  

  Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 30€

  reassuarence-customicon  

  Vôňa, ktorú ste dostali, nesplnila vaše očakávania? Máte 14 dní na vrátenie

  Žena v hodnote miliónov

  Každá žena by mala poznať svoju hodnotu, pretože neexistuje silnejší temperament, ktorý horí skutočným ohňom vášne a veľkej sily ako ten ženský. Paco Rabanne Lady Million je vôňa, ktorá bola vytvorená pre ňu, ženu, ktorá má hodnotu viac ako milión. Najjasnejšia hviezda na oblohe nebude môcť stlmiť žiaru ženskosti a zmyselnosti prúdiacej z jej vnútra. Svojou prítomnosťou spríjemní každé stretnutie. Môžete si byť istí, že vám celý svet leží pri nohách, stačí, ak s Paco Rabanne Lady Million správne zdôrazníte to, čo je vo vás najkrajšie.

  Hviezda medzi vôňami

  Paco Rabanne, starajúci sa o ženy a ich potreby, sa rozhodol pod svojím menom vydať skutočný klenot, ktorý pristane každej žene ako žiadna iná. Pretože všetci si zaslúžia byť ocenení a zaobchádzať s nimi s patričnou úctou. Žena používajúca Paco Rabanne Lady Million je sebavedomá, je to skutočná koketa a zvodkyňa, svojou zmyselnosťou upúta každého muža. Vo vnútri je však poriadna romantička, ktorá čaká na princa na bielom koni, ktorý jej otočí hlavu a splní jej každý sen. Nonšalantnosť a koketéria sa mieša s romantizmom a jemnosťou, ktorá uchváti hneď, ako ju spoznáte. Vôňa Paco Rabanne Lady Million je skutočnou explóziou aróm, akonáhle sa stretne s pokožkou, zahalí nás nadpozemskými vrchnými tónmi. Na začiatku zaujme zmes sladkosti, kyslosti a osvieženia, ktorá nabáda k ďalšiemu objavovaniu. Aromatická sladká malina zmiešaná so sviežim, ale cukríkovým neroli a sviežim a osviežujúcim citrónom Amalfi. Potom sa objavia prvé arómy srdca Paco Rabanne Lady Million. Tentoraz niečo jemnejšie, zmyselnejšie a romantickejšie. Kvetinové kombinácie plné jazmínu, kvetu afrického pomaranča a gardénie sú prechádzkou uličkami plnými exotických a známych vôní. Základom pre parfém Paco Rabanne Lady Million je sladká a romantická kombinácia pačuli, cukríkov vo vôni bieleho medu a charakteristickej a nádhernej ambry.

  Skutočný klenot

  Od prvého momentu, keď sa náš zrak uprie na flakón parfému Paco Rabanne's Lady Million, vidíme skutočný klenot, ktorý vyžaruje luxus a exkluzivitu, aby svojim jedinečným vzhľadom ladil so ženskou krásou. Každý z nás si zaslúži byť ocenený a toto je posolstvo, ktoré nesie flakón v tvare diamantu v zlatej farbe. O interiér sa postarali traja výnimoční parfuméri. Anne Flipo, Béatrice Piquet a Dominique Ropion vytvorili vôňu Lady Million, ktorá dokonale odráža myšlienky prezentované módnym domom Paco Rabanne a ich postavy a prístup k parfumom. Dokonale pochopili potrebu žien 21. storočia. Postarali sa o to, aby každý z nás, keď cestou stretol parfum Lady Million, cítil, že žiari jasnejšie ako všetky hviezdy na oblohe.

  Stojíš za viac ako milión slov a žiadne množstvo peňazí sa ti nevyrovná. Inšpirujte sa svojou vnútornou krásou, vyžarujte neprerušované šťastie a podmante si srdcia mužov. Cíťte sa výnimočne s nezvyčajnou vôňou parfému Lady Million. Je svet pripravený objaviť lesk skutočného diamantu?

  - Hlavné tóny: naroli, citrón Amalfi, malina

  - Srdce: jazmín, kvet afrického pomaranča, gardénia

  - Základ: pačuli, biely med, ambra

  Lady Million od Paco Rabanne je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Lady Million bola uvedená na trh v roku 2010.

  Používatelia internetu tiež hľadali: lady a million, lady a million parfum, lady in million parfum, lady million blog, lady million parfum, lady one million 50ml, paco rabanne lady million, paco rabannelady million, lady million parfum, lady million parfum, parfém pre ženy lady million, lady million parfum, paco rabanne lady million parfum, náhrada, ekvivalent, rabanne lady million, parfum lady million.