Beyonce

Parfém venovaný značke Beyonce je zmesou vonnej kompozície, v ktorej sa objavuje najmä orchidea. Dokonale harmonizuje s ostatnými tónmi, predovšetkým kvetinovými, vďaka čomu je parfém veľmi výrazný, ale zároveň jemný a delikátny, a preto je ideálny pre každú ženu. Okrem toho sa parfém Beyonce vyznačuje aj dizajnom a štýlom flakónu - elegantným a šik, a to aj v prípade takého prvku, akým je flakón parfému.

V našom obchode nájdete dámske parfémy Beyonce, ako aj náhrady s rovnakou vôňou.

Dámske parfumy Beyonce - pre každú ženu. 

Dámsky parfém Beyonce je vôňa pre každú ženu bez ohľadu na jej povahu a štýl. Iste, tóny vône v podobe orchidey sa dokonale hodia na každodenné aj výnimočné príležitosti. Parfém preto doplní každý deň, bude pôsobiť originálnym dojmom a upúta pozornosť.

Rozhodne by sa ženy mali rozhodnúť pre dámsky parfum Beyonce, ak sa chcú odlíšiť od ostatných. Preto sa odporúča aj v závislosti od ročného obdobia parfém obmieňať, aby bol z hľadiska vône ešte intenzívnejší a jedinečnejší. Preto sa na jeseň a v zime používajú oveľa ťažšie vône. Naopak, jar a leto je skvelý čas na použitie ľahších tónov. Dámsky parfém Beyonce má jednu veľkú výhodu - je dokonalý bez ohľadu na ročné obdobie. Budú vyhovovať každej žene. 

Vonné tóny v dámskom parfume Beyonce 

V našej francúzskej parfumérii máte možnosť vybrať si dámsky parfum Beyonce v niekoľkých variantoch - Heat, Heat Rush a Pulse. Samozrejme, môžete sa rozhodnúť aj pre náhrady s identickými vôňami, ktoré sa od originálu nelíšia. Výber presného produktu závisí výlučne od vás, vašej osobnosti a vašich preferencií. 

V parfumových výrobkoch od Beyonce nájdete parfum Heat s mimoriadne orientálno-vanilkovou vôňou. V tomto prípade sú hlavovými tónmi neroli, broskyňa, magnólia a orchidea. Srdcové tóny sú naopak pižmo, zimolez, mandle a makarónová torta. Základ dopĺňajú fazuľa tonka, sekvoja a ambra. Po úspechu spojenom s vôňou Heat bola ako jej nástupca predstavená nová Heat Rush. Vyniká predovšetkým svojou kvetinovo-ovocnou vôňou, v ktorej sa môžeme stretnúť s esenciami ako červený pomaranč, mučenka, orchidea, čerešňa, kvet manga, teakové drevo, ibištek, ambra alebo pižmo. 

Sortiment dámskych parfémov Beyonce v našom obchode dopĺňa vôňa Pulse. Leitmotívom, ako je zrejmé z farebnej schémy flakónu, je modrá orchidea. Vôni jednoznačne dominujú citrusové tóny, ktoré jej dodávajú sviežosť. Tóny vône, ktoré Beyonce Pulse obsahuje, sú kvet hrušky, bergamot, modrá orchidea, citrusy, jazmín, pivonka, vanilka, pižmo alebo santalové drevo.  Pozrite si tiež francúzske parfémy tu.

Používatelia internetu tiež hľadali: Beyonce Heat cena, beyonce Heat parfém, beyonce Heat parfém cena, beyonce Heat parfém shop, beyonce parfém, beyonce parfém, beyonce parfém cena, beyonce heat parfém, beyonce pulse cena, beyonce parfém, beyonce parfém, beyonce parfém, beyonce parfém, beyonce parfém, beyonce parfém, beyonce parfém cena, beyonce heat perfume, parfum od beyonce, beyonce perfume ad, thierry mugler beyonce, beyonce fragrances, beyonce pulse parfüm, beyonce pulse perfume, beyonce pulse perfume, beyonce pulse perfume, beyonce pulse perfume, beyonce pulse perfume cena, beyonce pulse perfume, beyonce pulse perfume cena, beyonce pulse perfume recenzie, beyonce pulse perfume adresa.