DKNY

Dámske parfémy DKNY sú určené najmä ženám, ktoré žijú každý deň vo veľkomeste. Také sú aj vône tejto značky, pretože ich návrhári sa inšpirovali metropolou New York. Vytvorené pre sebavedomé energické ženy, ktoré sú aktívne po celý deň, vytvárajú si vlastnú realitu a sú otvorené všetkému, čo im osud prinesie. 

DKNY - spoločnosť 

Spoločnosť DKNY sa zrodila v New Yorku v roku 1988. Jej zakladateľkou je Donna Karan, ktorej poslaním bolo spojiť pohodlie s luxusom v oblečení a doplnkoch, ktoré navrhovala. Museli vyzerať dobre a zároveň byť praktické. Začiatkom histórie módneho domu DKNY bolo vytvorenie exkluzívnej kolekcie dámskych odevov Donna Karan New York. Krátko nato vznikla aj lacnejšia kolekcia určená najmä mladým ženám, ktoré sa v takzvanej mestskej džungli cítia dokonale. Ďalšia línia oblečenia, ktorá sa tiež stretla s veľkým ohlasom, bola určená pre mužov. Ďalším krokom bola výroba kozmetiky podpísaná značkou DKNY, a tak v roku 1992 vznikla ich prvá vôňa. 

DKNY - dámske parfémy

Dámske parfémy DKNY sú línie vôní s rôznymi tónmi. Majú však spoločného menovateľa: sú vytvorené pre ženy, ktoré si naplno užívajú život, sú aktívne a adrenalínové. Kompozície vôní tejto značky kombinujú svieže, osviežujúce citrusy, sladké ovocie a tiež orientálne tóny. 

Medzi všetkými parfémami DKNY je niekoľko vôní, ktoré si získali výnimočnú slávu. Jednou z nich je DKNY Be Delicoius. Je to svieža, čerstvá kompozícia, ktorú si obľúbili najmä mladé ženy. Jej nositeľky ju používajú najmä vtedy, keď majú chuť obliecť si vzdušné a letné šaty. Srdcové tóny sa rozozvučia sladkou tuberózou, ružou, konvalinkou a fialkou. Výrazne môžete cítiť aj vôňu zeleného jablka. V pozadí je vnímateľná základná nóta, ktorú tvorí upokojujúce santalové drevo, ambra a jemné drevité tóny. 

Ďalšou vysoko cenenou vôňou zameranou na o niečo staršie ženy je DKNY Woman. Prvýkrát bola predstavená v roku 2011 a dodnes má okruh stálych fanúšikov, ako aj každoročne rastúci počet nových obdivovateľov. Zloženie pripomína jedinečný koktail z neobvyklých ingrediencií. Výrobok by mal osloviť najmä milovníčky citrusových vôní.

DKNY - ktorý parfém si vybrať?

Ideálny parfém by mal byť kombináciou krásnej vône, trvácnosti a doplňujúceho stylingu. Nezabudnite, že dobre zvolená vôňa je taká, ktorá vám vyhovuje a zároveň spolupracuje s vašou individuálnou vôňou pokožky.  Už ste videli francúzske dámske parfémy?

Používatelia internetu tiež hľadali: : dkny be delicious donna karan new york, , dkny be delicious fresh blossom recenzie, dkny be delicious new york, dkny be delicious parfém, dkny be delicious cena, dkny donna karan new york be delicious, dkny i love new york, dkny i love new york parfém, dkny jeans new york, dkny parfém, dkny parfém, dkny dámsky parfém, dkny dámsky parfém recenzie, dkny pánsky parfém, dkny new york parfém, dkny pure new york, dkny woman, dkny woman parfém, dkny vône, donna karan be delicious cena, donna karan new york be delicious, donna karan new york parfém, donna karan new york parfém, donna karan parfém, donna karan parfém recenzie, dkny parfém, parfum dkny cena, parfum dkny, parfum dkny ženy, parfum dkny be delicious, parfum dkny, parfum dkny be delicious, parfum dkny be delicious fresh blossom recenzie, parfém dkny be delicious recenzie, parfém dkny cena, parfém dkny dámsky, parfém dkny delicious, parfém dkny donna karan new york, parfém dkny pánsky, parfém dkny new york, dkny zelený parfém, pure dkny cena, ckny, donna karan new york cena, dkny dámsky parfém recenzie, dknt, dkny be delicious parfém recenzie, pure dkny recenzie, dkny zelený parfém jablko, donna karan new york recenzie, donna karan by delicious, dkny donna karan be delicious, be delicious dkny cena, dynky, pure dkny cena, dkny eau de parfum, dkny be delicious donna karan.